חדשות / האזנתם ליצירה "קנדי קראש" בביצוע התזמורת הסימפונית של לונדון

התזמורת הסימפונית של לונדון

נגנים קלאסיים גויסו כדי לשפר את חווית המשתמש בגרסא הבאה של המשחק הפופולארי

חברת הפיתוח למשחקי רשת "King Digital Entertainment" מנסה ללא הרף לשחזר את ההצלחה האדירה של המשחק "קנדי קראש סאגה" שפיתחה, ואחראי היום למחצית מכלל הכנסותיה. המשחק החדש בסדרה, שנולד אחרי ציפייה ארוכה של המעריצים המכורים, נקרא "קנדי קראש סודה סאגה", וחברת קינג מבטיחה שהוא כולל גרפיקה, ממשק ופסקול משופר.

מלחין הבית של החברה, יוהאן הולמסטרום אמר למגזין Classic FM כי חוויית המשחק מוכרחה להיות טוטאלית "המשחק החדש חייב צליל אורגני שיאגד את כל החבילה יחדיו". אף שהולסטרום מלחין את רוב יצירות ה"קנדי קראש" שלו באופן דיגיטלי, הוא אמר כי זה יהיה בלתי אפשרי להגיע לאיכות שאליה הוא שואף ללא נגינה תזמורתית. לשם כך הוא גייס את התזמורת הסימפונית של לונדון.

גראת דייוויס, החלילן הראשי של הסימפונית של לונדון, סיפר כי "זה היה כיף גדול. כמובן ששיחקתי במשחק המקורי, אבל הקלטה של פסקול בביצוע נגנים בשר ודם, בוודאי תציב את המשחק ברמה אחרת".

הולסטרום אמר כי העבודה עם התזמורת היתה חוויה "מטלטלת". הוא הוסיף שעבודה עם מספר רב כל כך של נגנים היתה משימה עצומה שארכה כמה שבועות – וברגע האחרון אף היה צורך להגדיל את מספר הכלים והנגנים. השיא היה באפשרות להשתמש בשירותי ההקלטה של אולפני "אבי רוד" האיקונים. אף שהוא מצטער כי לא הציב את הנגנים להצטלם על מעבר החצייה המפורסם מתקליטם של הביטלס, הוא ציין כי זכה לנגן על אותו הפסנתר שעליו ניגנו ארבעת המופלאים.

המשחק החדש, כולל הצליל הסימפוני, זכה להשקה שקטה במאי 2014, באוקטובר הוא הועלה להנאתם של משתמשי פייסבוק, ובדצמבר תשחרר החברה אפליקציה ייעודית עבורו.