מגזין בידור ופנאי

כל הנושאי הבידור והפנאי החמים ביותר בארץ ובעולם

5  מקומות לבילוי מופלא עם ילדים באזור ירושלים שכנראה לא הכרתם

תוכן עניינים

אזור ירושלים, מושך אליו, באופן טבעי הרבה מאוד משפחות המבקשות לטייל בסביבתו. בין אם מדובר בתושבי האזור אשר רוצים ליהנות מכל מה שיש למקום להציע, ובין אם מדובר בתושבים המתגוררים באזורים אחרים ונהנים לבלות בו, יום כיף משפחתי, סופשבוע או מספר ימים במהלך חופשת הקיץ או חופשה אחרת.

באזור יש מגוון רחב של מקומות בילוי ואטרקציות ייחודיות אשר יכולות להתאים לכל בני המשפחה. כך שניתן להתאים את החוויה והבילוי לכל אחד ואחת מבני המשפחה ולכולם ביחד, וכן ניתן ליהנות מחוויות משפחתיות משותפות, ייחודיות, שלא ניתן למצוא בכל מקום.
חלק מהמקומות ייחודים לירושלים בגלל ההיסטוריה והעבר שלה, וחלק מהמקומות ייחודיים בגלל סיבות אחרות.

לפני שנציג כאן 5 מקומות לבילוי משפחתי מומלץ באזור ירושלים, חשוב לזכור שלכל מקום אליו אתם מתכוונים להגיע, יהיה נכון לבדוק מבעוד מועד באילו ימים ושעות הוא פתוח, האם הוא מתאים לכל בני המשפחה מבחינת גיל ועניין, והאם ישנם תנאים מסוימים שמחייבים ביקור במקום.

  1. מג'יק קאס – זה פארק שעשועים במעלה אדומים המציע מגוון רחב של מתקנים ייחודים שיכולים להתאים לכל בני המשפחה, כולל לילדים. הפארק מציע מתקנים שאינם דומים להם במקומות אחרים בארץ, מה שהופך את חווית הבילוי במקום לייחודית ובלתי נשכחת. ניתן לבלות בפארק במשך שעות ארוכות, ומלבד מתקנים ייחודים, ניתן ליהנות גם משלל הפעלות וחוויות שונות המותאמות לכל בני המשפחה.
    אין ספק, שווה לבלות יום שלם במקום.

חשוב לציין בנוסף כי מג'יק קאס מלבד היותו פארק שעשועים עם מגוון מתקנים ואטרקציות ייחודיות, הוא פארק מקורה, המהווה בילוי מושלם בכל זמן ומזג אוויר.

  1. מוזיאון המדע – אחד מהמוזיאונים המרשימים והיפים ביותר בירושלים ובכלל בישראל, הוא מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד. מדובר במוזיאון גדול ומרשים המציג מגוון רחב של תערוכות ייחודיות, מהן ילדים יכולים ללמוד הרבה מצד אחד, ומצד שני הם יכולים להשתלב בפעילויות והפעלות שונות, להשתמש במתקנים ובמכשירים המותקנים במוזיאון וליהנות מחוויה מהנה, מעשירה ומחכימה.
  2. טעימות בשוק מחנה יהודה – אין ספק שאחד האתרים הפופולאריים ביותר בעיר מאז ומתמיד הוא שוק מחנה יהודה. מרבית המשפחות המגיעות לנפוש בעיר, בוחרות להגיע אל השוק באחד הימים, לעבור בין הדוכנים השונים, לטעום ממה שיש לרוכלים להציע. אפשר למצוא בשוק מגוון רחב של דוכני מזון שונים. מי שרוצה, יכול לעשות טיול טעימות עם מדריך מקצועי, אשר יסביר על השוק וההיסטוריה שלו וכן יעבור איתכם מדוכן לדוכן וידאג שתטעמו מאכלים שונים.
  3. פארק חבלים – בטיילת עמנואל מורנו בשכונת פסגת זאב בעיר, אפשר למצוא פארק חבלים אתגרי, גדול ומרשים, שכל בני המשפחה ובוודאי הילדים יכולים ליהנות ממנו. מדובר במקום מאוד יפה ומיוחד, עם מגוון רחב של מתקנים ברמות קושי שונות.
  4. מנהרות הכותל המערבי – מדובר באתר היסטורי, קדום, מהמרשימים, החשובים והיפים ביותר הפועלים בעיר. זו חוויה לבקר בה בכל גיל, ואין ספק שכל בני המשפחה יכולים ליהנות ממנה. בשום מקום בעולם אי אפשר למצוא דבר דומה לזה.