4 סיבות להשקיע את החסכונות בתיק השקעות מנוהל

הצלחתם לחסוך קצת כסף, וכעת אתם חושבים מה תוכלו לעשות איתו? הטעות הכי שכיחה תהיה להשאיר את הכסף בבנק בתקווה כי יקרה איתו משהו. בפועל הרווח האפשרי מהבנק הוא מינימלי, כזה שלא באמת יצדיק את ההמתנה. כיום עומדות לרשותכם לא מעט אלטרנטיבות שונות שיכולות להכניס לכם הרבה יותר. כלומר תשקיעו את הכסף באותם מקומות, ובתוך זמן קצר יהיה לכם ביד סכום לא מבוטל. יש כאלה שמספרים כי לאחר כמה שנים, הסכום שהם השקיעו הגדיל את עצמו בעשרות אלפי שקלים. הכנו לכם 4 סיבות שהולכות לשכנע אתכם להשקיע את הכסף שלכם בתיק השקעות מנוהל.

 

יש מי שעושה את ההחלטות עבורכם

רוב המשקיעים חוששים להשקיע בתיק השקעות כי הם לא בקיאים מספיק בעולם הזה. ההיכרות הראשונה עם עולם ההשקעות יכולה להיות מבהילה, אך יש פתרון. תיק השקעות מנוהל הוא תיק שבו יש מי שמנהל את הכסף שלכם במקומכם. כלומר אתם פונים לאיש מקצוע מנוסה שיהיה אחראי על ניהול התיק שלכם. אתם לא תצטרכו לעשות החלטות חשובות, ובטח שלא תצטרכו לעשות צעדים גדולים. יש איש מקצוע שעושה את כל מה שצריך לעשות בשביל שאתם תרוויחו כסף. זה נשמע לכם כמו חלום? החלום הזה יכול להפוך למציאות ברת קיימא. רק תבחרו את תיק ההשקעות המנוהל שהכי מתאים לכם.

 

מענה על כל שאלה שמטרידה אתכם

כאשר אתם משקיעים את הכסף במקום כזה או אחר, תרצו לדעת שיש לכם תשובות. התשובות האלה אמורות להביא אתכם למצב שבו אתם משקיעים ללא חשש וללא לחץ. תיק השקעות מנוהל הוא תיק השקעות שיוריד מכם את הפאניקה בצורה מאוד משמעותית. ישנו איש מקצוע שזמין על מנת לענות לכם על כל השאלות שיש לכם. מדובר על האדם שמנהל לכם את התיק, הוא תמיד ישמח לשמוע מכם. כל שאלה שיש לכם על התיק עצמו או על ההשקעה שלכם תקבל מענה על המקום. אם תשקיעו לבד, לא באמת יהיה לכם את מי לשאול שאלות לאורך הדרך.

 

תוכלו לישון טוב מאוד בלילה

זה נכון שיש דברים חשובים יותר מכסף, אך עדיין מדובר על נושא שמשפיע על חיינו. הכסף מביא איתו שקט נפשי, בטח עבור אנשים שרגילים לעבוד כל חייהם. תיק השקעות מנוהל יאפשר לכם ללכת לישון טוב בלילה מבלי שתהיו בחששות מתמידות. אתם תדעו כי הכסף שחסכתם לאורך השנים נמצא בידיים הכי טובות שיש. מומחה אמיתי בתיקי השקעות הוא זה שאחראי שהתשואה שתרוויחו רק תעלה. ברגע שאתם ישנים טוב בלילה, אורח החיים שלכם ישתפר בצורה חסר תקדים. תוכלו למצוא את עצמכם עושים כל מיני פעולות שונות שדחיתם אותן עד היום.

 

חובת ההוכחה על מנהל התיק

תיק השקעות מנוהל הוא אידיאלי מכיוון שאתם יכולים לעבור בין מנהלים שונים כל הזמן. כמובן שהשאיפה שלכם תהיה למצוא מנהל תיקי השקעות שהיה אחראי על תיק ההשקעות שלכם לאורך זמן. אך עדיין חובה ההוכחה לא תהיה עליכם, היא תהיה על אותו מנהל תיק. אם הוא לא יעשה את העבודה כמו שצריך, תוכלו לחפש אחר מנהל תיק השקעות אחר. ברגע שאדם מסוים נמצא במבחן כל הזמן, הוא ירצה להוכיח את עצמו בכל הזדמנות. זוהי הסיבה שבגללה אתם תרוויחו הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים לעצמכם נכון להיום. יש כאלה שמספרים כי מנהל התיק סייע להם להרוויח עשרות אלפי שקלים. גם אם אתם תסתפקו בפחות, עדיין טוב שיש מי שעושה את העבודה.

תוכן עניינים

לפרסום מודעה - מלאו פרטים ושלחו הודעה