מגזין בידור ופנאי

כל הנושאי הבידור והפנאי החמים ביותר בארץ ובעולם

5 מותגי איפור בינלאומיים שכדאי לך בהחלט לנסות

תוכן עניינים

זה בהחלט לא סוד בימנו כי איפור איכותי וטוב הוא כזה שעמיד היטב בפני נוזלים (בין אם מדובר בגשם חורפים ובין אם בסתם דמעות שצצות…), איפור שאינו נמרח בימי הקיץ הישראלי ובעיקר שומר על צבע ומרקם נעים לאורך שעות ארוכות. בעוד שאת גוון המייק אפ וצבעי האודם והסומק חשוב לדעת לבחור בהתאמה אישית על פי גוון העור, סוג העור וסגנון האיפור המועדף שלך, בבחירת מותגי איפור מומלץ תמיד לבחור במותג אמין ומוביל בעל מוניטין של איכות מרבית. בדיוק לשם כך, דאגנו לרכז עבורך כאן חמש המלצות חמות על מותגי איפור בינלאומיים מובילים ונחשבים ביותר שכדאי לך בהחלט לנסות לרכוש ולהתנסות:

PUPA MILANO – מותג איפור וטיפוח איטלקי מוביל אשר נשען על עקרונות של חדשנות, תשוקה ויצירתיות, ומתחדש לעתים קרובות בהתאמה לטרנדים מובילים ולמגמות בתחום האיפור והאופנה בעולם כולו. המותג ומרבית מוצרי פופה מזוהים עם הצבע האדום הנשי והחושני, אולם מביאים לצד זאת מגוון רחב של גווני איפור ושילובים ייחודיים, באיכות גבוהה ובהתאמה לטמפרטורה ולטמפרמנט הישראלי גם יחד. המותג מציע מספר סדרות איפור משובחות, תוך מענה לכל צרכי האיפור בחלוקה לקטגוריות איפור עיניים, איפור שפתיים ואיפור פנים.

CATRICE – "קטריס" הוא מותג איפור איכותי שמוכר בזכות החיבור שלו לטבע, הן במגוון צבעי האדמה החמים, הגוונים והטקסטורות שיוצרו בקפידה ותוך נטילת השראה ממראות טבע מן העולם כולו, והן בהתנגדות של המותג לניסויים בבעלי חיים והעובדה שכל מוצרי המותג לא נוסו בשום שלב על בעלי חיים. מלבד השאלה הערכית המותג מציג איכות גבוהה ומגוון צבעים ומוצרים ייחודיים ובמקרים רבים גם יציאה מן הקופסא וחדשנות עיצובית, אשר באה לידי ביטוי במוצרים עצמם ובאריזות הייחודיות.

מותגי איפור

GLOSSY POPS – המותג הצעיר "גלוסי פופס" נחשב למותג חדשני אשר מגיע מניו יורק ומתמקד באיפור שפתיים. מוצרי המותג מגיעים בעיצוב צעיר ומלהיב בתצורת סוכריות ססגוניות, במגוון רחב של ניחוחות, צבעים, טקסטורות ועיצובים ומלבד היותו מותג איפור שפתיים מוביל ונמכר בעולם, הוא זכה גם למעמד של כוכב רשת באינסטגרם וברשתות המזוהות עם הצעירים יותר.

ARCANCIL PARIS – מותג צרפתי וותיק אשר נמכר בעולם כולו קרוב לשמונה עשורים ומעניק את חוויית הטיפוח והאופנה הצרפתית לצד התאמה ודיוק של המוצרים לנשים בכל שכבות הגיל ובכל סגנונות האיפור. המותג הצרפתי מציע מגוון רחב של מוצרים, טקסטורות ייחודיות ואיכות גבוהה.

BUTTER LONDON – מותג אנגלי נחשב המעניק קו מוצרי איפור איכותיים המשלבים בין אלמנטים של תעוזה, חדשנות, שימוש בצבעים לא קונבנציונליים וחוויית משתמשת נעימה ונוחה במיוחד. מוצרי המותג נמכרים במחירים נוחים יחסית לכל כיס.

שימי לב: בבחירה של כל פריט איפור חדש שאת שוקלת לרכוש, חשוב לתת את הדעת על התאמת הגוונים ומבחר האפשרויות שמציע המותג, לצד האיכות והעמידות שלו, וכמובן תוך התייחסות לשאלת המחיר – את מרבית המרכיבים הללו ניתן לבחון כיום בקלות גם באופן מקוון ברשת בעזרת אתרי אונליין גדולים שונים, כאשר אנחנו יכולים להמליץ לך בין היתר לבקר באתר של "לילית קוסמטיקה" שם תוכלי למצוא מגוון רחב של מוצרי ומותגי איפור מובילים מכל העולם.