הזדהות עם מטרה עוזרת להביא עוד תמיכה

על מנת שתוכלו להצליח בהשגת מטרה מסוימת יהיה עליכם להשיג עוד תמיכה. זה לא משנה אם מדובר על תמיכה ברעיון עצמו או תמיכה מעשית בכל צורה שהיא. גם תמיכה שנראית קטנה יכולה להביא איתה התקדמות משמעותית אל עבר השגת המטרה. עם זאת לא פעם תמצאו את עצמכם מתלבטים כיצד תוכלו להשיג את התמיכה הנדרשת. הרי זה לא פשוט לגרום לאנשים אחרים להאמין ברעיונות השונים שנמצאים לכם בראש. לכל אחד יש צורת חשיבה אחרת, לכל אחד יש את הרעיונות שהוא מאמין בהם. דווקא תחושת הזדהות שלכם עם המטרה היא זאת שתביא איתה את רמת התמיכה הרצויה. לעיתים אפילו התמיכה תהיה גדולה יותר ממה שאתם האמנתם בעצמכם.

 

ההזדהות שלכם מדבקת

 

עליכם להבין כי תחושת הזדהות עם מטרה מסוימת תדביק את כל מי שנמצא קרוב אליכם. ברגע שאנשים אחרים יזדהו עם אותה מטרה שלכם לא תהיה סיבה שהם לא יתמכו בה. שוב נדגיש כי אופן התמיכה לא באמת משנה, כל תמיכה יכולה לסייע רבות. אך מי שלא יזדהה עם המטרה שאותה הוא הציב לעצמו, לא יצליח לסחוף את האחרים. אתם אמורים להוות דוגמה כאשר אנו מדברים על מטרה שאתם רוצים להשיג אותה. תרצו לדעת כי המטרה הגדולה היא מטרה שתוכלו להרוויח אותה על ידי עזרה מסוימת. יהיה לכם מאוד קשה להצליח להשיג את המטרה כאשר תמצאו את עצמכם לבד במערכה.

 

הניעו את עצמכם להיות אקטיביים

 

בשביל שתוכלו להשיג תמיכה גדולה יהיה עליכם להראות כי אינכם נחים על זרי הדפנה. יש כאלה שרוצים להשיג תמיכה מבחוץ, אך הם מבחינתם לא עושים אף פעולה להשגת המטרה. תחושת הזדהות שלכם עם המטרה תגרום לכך שתעבדו ימים ולילות כדי להשיג אותה. ברגע שאנשים יראו כי אתם נלחמים להשיג את המטרה, הם ירצו לתמוך בכל אמצעי שעומד לרשותם. בסוף אתם צריכים להראות לצד השני כי אתם מאמינים גדולים מאוד במטרה. פתאום תוכלו לראות את התמיכה מגיעה מבלי שתצטרכו להתאמץ יתר על המידה.

 

קשה מאוד להצליח לגמרי לבד

 

זה לא משנה מה היא המטרה שאותה הצבתם לעצמכם, קשה מאוד להצליח לבד. הטיפ שלנו אליכם הוא לנסות לחפש אנשים שונים שיתמכו בכם באופן כזה או אחר. תחושת הזדהות עם המטרה תביא לכך שהתמיכה תהיה תמיכה שתקדם אתכם קדימה. עם התמיכה הנכונה תוכלו לראות איך המטרה הופכת להיות מטרה שיהיה ניתן להשיג אותה. אולי בשלב הבא כבר תחשבו על מטרה אחרת, כזאת שתהיה גדולה יותר מהמטרה הנוכחית. עם התמיכה הנכונה תוכלו לראות כי אין דבר שעוצר אדם מלהשיג את המטרות השונות. מטרות נועדו על מנת שתוכלו להשיג אותם כל מה שאתם צריכים זוהי תמיכה מקצוות שונים.

תוכן עניינים

לפרסום מודעה - מלאו פרטים ושלחו הודעה